KATEGORITE

Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1 SMS 374 CB

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K2-110

8,990 L

Përshkrimi

Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1

Model: SMS 374 CB

Trupi prej çeliku inox

Motor i fuqishëm 750 W

Rregullim i ndryshueshëm i shpejtësisë, i ndriçuar në ngjyrë blu

Butonin turbo për ushqime të rënda

Ergonomikisht të trajtuar me gome për përdorim të lehtë

Boshti i përzierjes së çelikut me inox dhe lëvizja e tij janë të shkëputshme

Kapaciteti: 1.25 litra

Montimi i shpejtë dhe i lehtë i aksesorëve

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese dhe Blender dore Bomann 4ne1 SMS 374 CB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE