KATEGORITE

Grirese mishi First Austria FA-5140

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-97

10,990 L

Description

Grirese mishi First Austria

Model: FA-5140

Funksionim i lehtë, i sigurt dhe i shpejtë

Këshilla të ndryshme për bluarje

Funksioni REVERSE

Thika çeliku inox

Pjesë metalike

I lehtë për t’u pastruar

Mbrojtja nga mbinxehja

2 nivele fuqia 700W dhe 1800W

Tensioni 230V

Frekuenca 50Hz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grirese mishi First Austria FA-5140”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.