Categories

Grirese Rapido

Availability: Out stock

15,000 L

Nuk është I disponueshëm

12Griresja dhe shtrydhesja me e mire deri tani.Realizon 8 funksione ne 1 produkt te vetem.

  1. Eshte shtrydhese -shtrydhni lengjet pa cuar dem asgje.
  2. Copeton (fantastik per qepet apo hudhrat)
  3. Perzien – fantastik per supe apo smoothies.
  4. Beni brume – per embelsira.
  5. Ben pure – per sorbeto apo ushqim bebesh
  6. Grin – per kafet apo te ngjashme
  7. Perzien – per vakte apo snack familjar
  8. Shkrifton – i duhuri per djathin kackavall apo cdo gje te ngjashme.

⇔Ben kokteile, madje thyen edhe akullin

♠ Falas edhe nje liber me 80 receta gatimi.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese Rapido”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032