Categories

Grirese Rapido

Availability: Out stock

15,000 L

Out of stock

12Griresja dhe shtrydhesja me e mire deri tani.Realizon 8 funksione ne 1 produkt te vetem.

  1. Eshte shtrydhese -shtrydhni lengjet pa cuar dem asgje.
  2. Copeton (fantastik per qepet apo hudhrat)
  3. Perzien – fantastik per supe apo smoothies.
  4. Beni brume – per embelsira.
  5. Ben pure – per sorbeto apo ushqim bebesh
  6. Grin – per kafet apo te ngjashme
  7. Perzien – per vakte apo snack familjar
  8. Shkrifton – i duhuri per djathin kackavall apo cdo gje te ngjashme.

⇔Ben kokteile, madje thyen edhe akullin

♠ Falas edhe nje liber me 80 receta gatimi.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grirese Rapido”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54