Categories

Hekur me avull ZLN8433

Availability: In stock

2,990 L

Hukur per hekurosje me proces avullimi te vazhdueshem.

Do mrekulloheni sa mire dhe shpejte do te hekurosni me kete hekur i cili ka fuqi 2000 watt

Ka funksion antkalkar. Pllaka qeramike nuk do djeg rrobat tuaja edhe nese e harroni gjate ne rroba.

Absolutisht shume i domosdoshem.

230 V

50 Hz

2000 W

  • Me sistem vetepastrimi

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur me avull ZLN8433”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032