Categories

Hekur SEVERIN 3210

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-39

4,190 L

Hekur SEVERIN 3210

Fuqia: 2500 W

Me sperkatje te dyfishte me avull dhe te thate.

Dimensione: 32.4 x 13.7 x 17 cm

Me indikatore per temperaturen.

Materiali Qeramike

Fikje automatike.

Kapaciteti 225 ml

Pesha: 1.6 kg

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur SEVERIN 3210”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032