2,990 ALL

Në gjëndje

Kodi:K72-43

Krahaso

Hekur Severin 3256

Fuqia 2400 W

Dimensione: 11.9 x 29 x 17 cm

Me sperkatje te dyfishte: Me avull dhe te thate.

Fikje automatike.

Me rezerve uji te levizeshem.

Ngjyra E bardhe me blu

Kapaciteti 170 ml

Pesha 1.3 kg

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur Severin 3256”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top