Categories

HEKUR SEVERIN 3276 ME REZERVE UJI TE LEVIZSHME

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-37

2,990 L

Hekur Severin 3276

Fuqia 2400 W

Me sperkatje te dyfishte me avull dhe te thate.

Me rezerve uji te levizeshem.

Materiali Qeramik

Kapaciteti190 ml

Pesha: 1.3 kg

Dimensione: 12 x 29 x 15.5 cm

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “HEKUR SEVERIN 3276 ME REZERVE UJI TE LEVIZSHME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032