Categories

Hekur udhetimi Severin 3234

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-41

2,990 L

Hekur Severin shume praktik dhe i lehte per tu marre me vete ne udhetime

Fuqia 1000 W

Kapaciteti50 ml

Ngjyra Gri me blu

Tension i ndryshueshem: 115 / 230 V

Dimensione: 9,2 x 20 x 11 cm

Pesha: 780 g

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur udhetimi Severin 3234”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032