HEKUR VIVAX HOME IR-2004SS

2,490 L

Në gjëndje

Kodi:K72-35

HEKUR VIVAX HOME  IR-2004SS

Sistem kontrolli me termostat i avullit.

Funksion vetepastrues dhe fikje automatike.

Kapaciteti depozitues i hekurit: 230 ml.

Kapaciteti i volumit te avullit: 16g/min.

Fuqia: 2000 W

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “HEKUR VIVAX HOME IR-2004SS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top