KATEGORITE

Kalorifer Bimar S109T Turbo

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K80-12

4,990 L

Përshkrimi

BIMAR S109T.EU.

S109T.EU është një ngrohës elektrik i fuqishëm dhe konsum të ulët të energjisë.

Përveç kësaj, rezistenca qeramike ben shpërndarjen e nxehtësisë në mjedis.

S109T.EU është ngrohës elektrik i përsosur për të ngrohur dhomat e mbyllura deri në 20m ².

Tensionit: 220-240 V

Frekuenca: 50 Hz

Energjia termike (max) 2000 W

Energjia termike (min) 350 W

Të përshtatshme për dhomat e deri në 20 m²

termostat rregullueshme

Numri i elementeve 9

Madhësia dhe pesha:

Gjerësi 475 mm, Thellësia 175 mm, Lartësi 665 mm

Pesha 13.4 kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kalorifer Bimar S109T Turbo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE