Categories

Kalorifer First Austria FA-5583-5

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-4

7,490 L

Kalorifer First Austria FA-5583-5

Me 11 elemente

Fuqia totale: 2000-2400W

Mbrojtja kundër mbinxehje

Përzgjedhja e temperaturës: lartë, të mesëm, të ulët

Baza të qëndrueshme dhe rrota për transport të lehtë

Voltage 230V

Pesha: 13 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kalorifer First Austria FA-5583-5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO +35545620032