KATEGORITE

Kalorifer First Austria FA-5583-5

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-4

7,490 L

Përshkrimi

Kalorifer First Austria FA-5583-5

Me 11 elemente

Fuqia totale: 2000-2400W

Mbrojtja kundër mbinxehje

Përzgjedhja e temperaturës: lartë, të mesëm, të ulët

Baza të qëndrueshme dhe rrota për transport të lehtë

Voltage 230V

Pesha: 13 kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kalorifer First Austria FA-5583-5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +355699593545