KATEGORITE

Kalorifer First Austria FA-5588-3 Turbo

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-6

9,490 L

Përshkrimi

Kalorifer First Austria FA-5588-3 Turbo

Me 13 elemente

Ngrohje te shpejte dhe rehati në dhomë.

Rregullimi i temperaturës.

Termostat.

Fuqia 2300 të – 2730W

Mbrojtja nga mbinxehjes.

Baza të qëndrueshme dhe transportueshmëri te lehtë.

Kontrollit të temperaturës: të lartë, të mesëm, të ulët

Voltage: 230V

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kalorifer First Austria FA-5588-3 Turbo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +355699593545