39,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: K1-Fuego 04

Krahaso

Kondicioneri qe i duhet cdo familjeje,apo stafi ne nje kompani,zyre etj

Mund ta vendosni ne mure dhe te shijoni freskine e tij.Me panel normal

Fuqia kompresorit:12000 BTU

Energjia e shpenzuar ne ftohje: 1.294 kw

Energjia e shpenzuar  ne ngrohje: 1.295 kw

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner Fuego FG 120 ASW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top