Categories

Kondicioner per Ngrohje dhe Ftohje Venus

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K84-33

18,990 L 17,990 L

 • Kondicioner Portativ me opsion NGROHJE dhe FTOHJE.

  Nuk ka nevoje per instalime, pasi nuk ka tuba dhe eshte shume e thjeshte. Komandohet me Telekomande.

  Kondicioneri Venus jonizon ajrin dhe duke mos e lene te thahet.

  Karakteristike:

  3 nivele shpejtesie

  Kohe matese nga 0.5 deri 9  ore

  Konsumi i energjise per ftohje: 65 W

  Konsumi i energjise per ngrohje: 2000W

  Pllaka qeramike per ngrohje

  Me 2 pllaka akulli per ftohje

  Voltazhi: 220-240 vat

  Depozite uji: 4.5 litra

  Opsion per shpendrjen e ajrit

  Permasat: 433 x 331 x 864mm

  Telekomandim nga largesia

  Levizje e fleteve te brendshme dhe te jashtme (poshte / lart dhe majtas / djathtas) duke e graduar

  Per siperfaqe 20-30 m2

   

  Me 1 Vit Garanci

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner per Ngrohje dhe Ftohje Venus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032