L16,990Lekë

Në gjëndje

Krahaso
 • Kondicioner portative per ftohje dhe per ngrohje 1 Vit Garanci

  – Pa instalime – Pa tuba. – Per siperfaqe 20-30 m2

  Superekologjike – Kondicioneri portative vjen me 2 shishe qe nga akulli I vendosni tek kondicioneri duke jonizuar edhe ajrin dhe duke mos e lere te thahet.

  Komandohet me telekomande apo manualisht. Konsum ne ftohje sa nje llampe – 65w Konsum energjie per ngrohje 2kw Pllake Qeramike per ngrohje Kohe programimi ½-9 ore Pastrues Ajri Rregullues I nivelit te lageshtires Permasat 433x331x864mm

  Opsionin e Swing per levizjen e flatrave

  Depozita 4.5 litra uje Konsumi i ujit: 1Lit/ore

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner per ngrohje dhe ftohje Venus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?