Categories

Mikser dore ZLN7567

Availability: In stock

1,990 L

7 Shpejtesi me mikserin e dores i cili ka kater koka per rrahje te kremrave,salcave te ndryshme.

Fuqi: 100 w

I lehte per tu perdorur dhe pastruar.

Me dizajn ergonomik

230V/50 Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mikser dore ZLN7567”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032