Categories

Mikser dore ZLN7567

Availability: In stock

1,990 L

7 Shpejtesi me mikserin e dores i cili ka kater koka per rrahje te kremrave,salcave te ndryshme.

Fuqi: 100 w

I lehte per tu perdorur dhe pastruar.

Me dizajn ergonomik

230V/50 Hz

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mikser dore ZLN7567”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54