Categories

Mikser dore ZLN8402

Availability: In stock

2,990 L

Me kete miksues dore me 5 shpejtesi ju mund te beni perzierje te

  • » 5 shpejtesi turbo
  • » 2 rrahesa prej kromi dhe 2 rrahesa si grepa te perdredhur.
  • »E lehte per tu perdorut dhe pastruar
  • » Fuqia :  300 Watt

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mikser dore ZLN8402”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032