Categories

Ngrohese Bimar S.232

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K80-8

2,990 L

Ngrohese Bimar S.232

Ngrohese elektrike me një dizajn modern

Zgjidhje që është e përshtatshme dhe e përkryer për nje banjo te ngrohtë, mjedise me lagështi për shkak se ajo është bërë me një teknologji që mbron kundër pika vertikale të ujit

Me funksion jonizues që pastron ajrin

Fuqi max 2000 W

Siperfaqe te ngohte 20 m³

Me 3 ngjyra, portokalli, blu dhe te bardhe

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese Bimar S.232”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *