KATEGORITE

Ngrohese Bimar S.232

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K80-8

2,990 L

Description

Ngrohese Bimar S.232

Ngrohese elektrike me një dizajn modern

Zgjidhje që është e përshtatshme dhe e përkryer për nje banjo te ngrohtë, mjedise me lagështi për shkak se ajo është bërë me një teknologji që mbron kundër pika vertikale të ujit

Me funksion jonizues që pastron ajrin

Fuqi max 2000 W

Siperfaqe te ngohte 20 m³

Me 3 ngjyra, portokalli, blu dhe te bardhe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohese Bimar S.232”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.