Categories

Ngrohese Murale Bimar S182.EU

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K90-4

5,990 L

Ngrohese me kuarc ne ambjente te jashtme dhe të brendshme

2 shufra kuarc rezistencat  600-1200W

Parabolë në alumini i lëmuar për efikasitet të madh

Të përshtatshme për ambjente 36m³

 Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese Murale Bimar S182.EU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032