Categories

Ngrohese Murale Bimar S182.EU

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K90-4

5,990 L

Ngrohese me kuarc ne ambjente te jashtme dhe të brendshme

2 shufra kuarc rezistencat  600-1200W

Parabolë në alumini i lëmuar për efikasitet të madh

Të përshtatshme për ambjente 36m³

 Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ngrohese Murale Bimar S182.EU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54