KATEGORITE

Ngrohese Fuego FH05T

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K01-277

2,590 L

Përshkrimi

Ngrohja e hapsirave është mjaft eficente nëse përdorim këtë ngrohës .

Ky ngrohës krijon një ajër të përqëndruar të ngrohtë në menyrë mjaft eficente dhe mjaft të shpejtë për të ngrohur hapsirën e dëshiruar.

Tipi : Ngrohës elektrik

Fuqia : 1000/2000 W

Tensioni : 220-240V

Ngjyra : E bardhë / gri

Opsione Ekstra : Me kohëmatës 24 h

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese Fuego FH05T”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE