KATEGORITE
Sale!

Panel Xhami ne Formen e Oxhakut FUEGO

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K01-283

14,990 L 12,990 L

Description

Ngrohese Fuego EF 11 ARC

Panel xhami i lakuar ne formen e oxhakut.

2 nivele fuqie 1000 W – 2000W

Flaka Elektrike

Me telekomandë për të kontrolluar flaken dhe te ngrohtin nga distanca

Atmosferë magjike, romantike dhe te ngrohte.

Përmasat: Gjatësia 56 cm / Gjerësia 78.5 cm / 10.5 cm thellësi.

Garancia 1 Vit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Panel Xhami ne Formen e Oxhakut FUEGO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.