Categories

Ngrohese Tessy HL 202 H

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:NG0144

2,590 L

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz

Fuqia 2000 W

Dy nivele fuqie 1000/2000 W

Kompakte dhe të lehta

Mbrojtja nga mbinxehja

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese Tessy HL 202 H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *