1,590 ALL

Në gjëndje

Kodi:K84-14

Krahaso

Marka Kumtel

Model LX-6331

Ka termostat per kontrollin e temperatures e cila nuk lejon mbi nxehjen.

Me 3 nivele ngrohje.

Fuqia 2000 W.

E pershtatshme per dhoma dhe ambjente te vogla.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese ventilator Kumtel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top