Categories

Pajisje per tharjen e frutave Severin 0D 2940

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-19

7,990 L

Sa me larg frutave te thara te ndenjura neper supermarkete pajisja severin OD 2940 ben tharjen e frutave sipas deshires tuaj.

Temperatura maksimale:  85 ° C (poshtë) dhe 70 ° C (lartë)
Permbatje plastike
Diametër përafërsisht. 31 cm

250w

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per tharjen e frutave Severin 0D 2940”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032