Categories

Pajisje per tharjen e frutave Severin 0D 2940

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-19

7,990 L

Sa me larg frutave te thara te ndenjura neper supermarkete pajisja severin OD 2940 ben tharjen e frutave sipas deshires tuaj.

Temperatura maksimale:  85 ° C (poshtë) dhe 70 ° C (lartë)
Permbatje plastike
Diametër përafërsisht. 31 cm

250w

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pajisje per tharjen e frutave Severin 0D 2940”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54