Plitke qeramike Melchino Family me Induksion

4,590 L

Në gjëndje

Kodi:K125-4

Per nje gatim sa me te sigurte dhe te shpejte.

Plitka eshte e pajisur me sensor qe ndizet ne momentin qe vendoset ena e gatimit mbi te.

Gjithashtu sensori punon dhe ne rastin qe hiqet ena nga gatimi dhe ajo fiket ne menyre automatike.

Ekran Digital

Kontrolli i Temperatures  60 ° C – 240 ° C

Dimensions 29.5 x 36.5 cm

Frekuenca 50Hz

Tensionit 220V-240V

Fuqia 2000W

Diametri i pllakes 28 mm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Plitke qeramike Melchino Family me Induksion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top