-47%

7,500 ALL 3,990 ALL

Në gjëndje

Krahaso

3 Sete tiganesh 100% qeramike,ngjyre portokalli me veshje te brendshme te bardhe.

Kur skuqim me to duket ushqimi po aq natyral dhe i shendetshem si ne pjate.

Pastertia nga qeramika sherben per gatime te shendetshme dhe te ekuilibruara.Bishti nuk rreshket,nuk djeg,dhe eshte kunder thyerjes.Ndjesia e gatimit eshte si te gatuanit ne pjaten tuaj.

5 Vjet garanci

Permasa t: 20 cm / 8”

24 cm / 10”

28 cm / 11”

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set me tigan qeramik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top