-60%

15,000 ALL 5,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: GJ – 254

Krahaso

Tigan qe gervishten,ushqim me yndyre,te ngjitura?

Tiganet Regis ju zgjidhin keto probleme.

Perberje guri e cila shperndan nxehtesine,plus nje shtrese e cila nuk e ngjit ushqimin.
Me perberje nga shtresa e aluminit ne pjesen e siperme dhe shtresa e celikut ne baze te cilat i japin tiganit nje super rezistenc.Ushqimi juaj do te gatuhet ne menyre te njetrajtshme.

Tigane Tigane Guri Regis stone 20 cm – 2500 leke dhe me karte klienti 1990 leke

Tigane Guri Regis stone 24 cm – 3000 leke dhe me karte klienti 2490 leke

Tigane Guri Regis stone 28 cm – 3500 leke dhe me karte klienti 2990 leke

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set tiganesh Guri Regis Stone,JML”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top