KATEGORITE
Sale!

Shtrydhese Agrumesh

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K80-21

14,000 L 6,990 L

Description

Shtrydhese agrumesh mekanike per shege, portokalle, limon.

Me cilesi te larte

Kjo shtrydhëse me lëng frutash manuale mund të bëjë nxjerrjen e lëngut të shegës, portokallit, limonit etj.
Baze e gjerë është e dizajnuar për stabilitet

Kapje ergonomike në mënyrë që të jetë e lehtë për t’u përdorur.

Koni i shpuar me sitë dhe kupa e gypave janë dy pjesë të ndara prej çeliku inox, dy pjesë të veçanta për pastrim të lehtë.

Trupi është bërë prej gize të fortë dhe të qëndrueshëm dhe është veshur me llak rezistent ndaj acideve agrume.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtrydhese Agrumesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.