Categories

Shtrydhese elektrike Citrus Juicer ZLN7832

Availability: In stock

2,500 L

Kjo eshte shtrydhesja qe ju ka munguar deri me sot.

Shtrydhesja qe ju prezantojme ka dy kone dhe perpunues te pulpit te frutit.

Ne te mund te shtrydhni fruta,perime,agrume.

Fuqia: 40w

Kapaciteti: 1.0 L

Me depozit transparente per mbajtje lengu. Cmontohen pjeset keshtu mund ti lani kollaj.

220-240 V/50-60 Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtrydhese elektrike Citrus Juicer ZLN7832”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032