Categories

Shtrydhese First Austria FA-5206-1

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-11

6,490 L

FA 5206-1- shtrydhëse frutash e perimesh universale

Fuqia 700-vat e cila lejon për nxjerrjen maksimale te lëngut nga fruta të freskëta dhe perime të ndryshme

Niveli i zhurmës në 75 dB

Diametri 75 mm

Strehimi: çelik inox

Përmasat:  30x21x39

Tensioni: 220 V, 50 Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtrydhese First Austria FA-5206-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032