Categories

Tave gatimi qeramike Ellrona 61496

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

K77-7

3,490 L

Ngjyra të ndritshme dhe një cilësi të lartë veshje të bardhë qeramike të Ellrona

Ushqime të ndryshme të skuqura, të ziera  dhe të mbahen të ngrohtë per nje kohë.

Materiali qeramike

E lehtë për të pastruar.

Ellrona ka një lartësi të brendshme prej 40 mm, një diametër të brendshëm prej 420 mm dhe vendoset në çdo vend

Temperatura mund të rregullohet deri në 240 ° C.

Fuqia maksimale: 1500 Watt termostat e rregullueshme

Mbrojtja mbinxehje

Furnizimi me energji elektrike: 230 volt

Frekuenca: 50 Hz

Pesha: 3150 g

Pesha produktit 3.7 Kg

Përmasat e produktit 44.5 x 44.4 x 12 cm

Kapak qelqi permasat  : 44.2 x 12.2 x 44.2 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tave gatimi qeramike Ellrona 61496”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *