Televizor Elktra 43

35,990 L

Në gjëndje

Kodo:K76-1

Televizor Elktra 43 polsh me ciles Full High Definition 1920 × 1080 pixels

– Ekran LED
– Frekuenca 100Hz
Marres Dixhital Tokesor dhe Kabllor i Integruar (DVB-T/C)
Portat:
– 3 porta HDMI, 1 porte Skart
– 1 porte USB per te luajtur video ose muzike direkt nga nje pajisje e jashtme USB

Specifikimet:

  • 1 vjet garanci
  • 43″
  • LED
  • i Thjeshte
  • 1920 x 1080 (Full-HD)
  • 100Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Televizor Elktra 43”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top