-17%

5,990 ALL 4,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: Gj – 273

Krahaso

Kjo pajisje ju ndihmon te beni ushqimet tuaja shume shpejt dhe ne menyre te shendetshme.Me ane te kesaj pajisje ju gatuani pa vaj dhe ne kohe rekord.

Me te mund te gatuani gjithcka.Halogen Oven i jep mishit ngjyre dhe kore,qarkullon ajrin,pershpejton kohen e gatimit,gatuan ushqimin ne menyre te njetrajtshme.Kjo pajisje e gatuan ushqimin njesoj brenda dhe jashte duke ia rritur edhe aromen natyrale.

Temperatura e gatimit eshte 65 grade celcius deri ne 260 grade celcius.

Te gjitha pjeset perberese jane prej materialit celik qe nuk rrezikojne ndryshkjen.

Ka disa mbajtese te ushqimeve duke ju lehtesuar gatimet tuaja.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere gatimi Halogen BERGHOFFER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top