Categories

Tenxhere multicooker Vitek ekspozimi ne banak.

3 Review(s)
Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: Gj – 270

4,990 L

Ky produkt eshte perdorur per reklama dhe demostrime dhe e merrni pa garanci.

Eshte i ri shume pak i perdorur dhe maksimumi ka ndonje gervishje.

Gatuani shpejt reduktoni kohe,kurseni elektricitet me shume presion i gatuar cdo perberes ushqimor.

Selektoni kohen e punes dhe nuk ka nevoje te qendroni me te. Ruan vlerat dhe shijen e ushqimeve.Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion,shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim,pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit .

Pajisja tregon 00.00 kur eshte ne gjendje stand by,selektoni funksionin qe ju doni shtypni warm dhe pajisja do te qendroje e ngrohte.

 

Per nje jete te shendetshme!

3 reviews for Tenxhere multicooker Vitek ekspozimi ne banak.

 1. Rated 5 out of 5

  ALMA

  PERSHENDETJE.
  TENXHERJA ESHTE SHUME E MIRE ,MA BEREN DHURAT PARA CA DITESH.ATE QE DUA TE PYES ESHTE NE QOFTE SE KA MANUAL SE SI PERDORET NE GJUHEN SHQIP.JO GARNITURAT E USHQIMEVE POR SI PERDORET.PSH KUR DO TE GATUASH PATATE ME MISH KE BUTON DUHET TE SHTYPESH?

  • shoppadmin

   PO e dashur ka manual ne Shqip. Per informacion na telefononi.

 2. Rated 5 out of 5

  Aldi

  Ku mund ta gjejme manualin shqip se edhe une kam nje te till po me duhet manuali i perdorimit

  • shoppadmin

   Pershendetje, ju lutem na kontaktoni ne inboxin e Facebook qe t’ju dergojme nje manual perdorimi

 3. Rated 1 out of 5

  mateo

  sa l eshte

  • ShoppingTV

   Eshte 5 litra.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54