Trend

Tenxhere multicooker Vitek ekspozimi ne banak.

4,990 L

Në gjëndje

3.67 out of 5 based on 3 customer ratings
3 Reviews

Kodi: Gj – 270

Gatuani shpejt reduktoni kohe,kurseni elektricitet me shume presion i gatuar cdo perberes ushqimor.

Selektoni kohen e punes dhe nuk ka nevoje te qendroni me te. Ruan vlerat dhe shijen e ushqimeve.Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte e mbyllur mire ose eshte nen presion,shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim,pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit .

Pajisja tregon 00.00 kur eshte ne gjendje stand by,selektoni funksionin qe ju doni shtypni warm dhe pajisja do te qendroje e ngrohte.

 

Per nje jete te shendetshme!

3 reviews for Tenxhere multicooker Vitek ekspozimi ne banak.

 1. 5 out of 5

  :

  PERSHENDETJE.
  TENXHERJA ESHTE SHUME E MIRE ,MA BEREN DHURAT PARA CA DITESH.ATE QE DUA TE PYES ESHTE NE QOFTE SE KA MANUAL SE SI PERDORET NE GJUHEN SHQIP.JO GARNITURAT E USHQIMEVE POR SI PERDORET.PSH KUR DO TE GATUASH PATATE ME MISH KE BUTON DUHET TE SHTYPESH?

  • :

   PO e dashur ka manual ne Shqip. Per informacion na telefononi.

 2. 5 out of 5

  :

  Ku mund ta gjejme manualin shqip se edhe une kam nje te till po me duhet manuali i perdorimit

  • :

   Pershendetje, ju lutem na kontaktoni ne inboxin e Facebook qe t’ju dergojme nje manual perdorimi

 3. 1 out of 5

  :

  sa l eshte

  • :

   Eshte 5 litra.

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top