Categories

Tenxhere gatimi multicooker Tefal

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K129-4

11,990 L 9,990 L

Gatuani me Tenxheren e gatimit Tefal ne minuta.

Vetem me nje prekje te butonave ne pjesen ballore ju automatikisht caktoni produktin dhe kohen e gatimit.

Mund te gatuani edhe per 24 ore me vone duke caktuar kohen automatike.

Ndan pjesen kockore nga mishi,forcon shijen natyrale te ushqimeve,duke i bere te buta dhe te shijshme.

Ushqimi juaj do te presionohet nga te gjitha anet,nuk do digjet ose mbi gatuhet dhe te humbas vlerat.

Perdoret edhe si mikroval.

Shijoni videot mund te jeni ju ne vendin e tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tenxhere gatimi multicooker Tefal”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54