Categories

Tenxhere Go Chef nga Anglia

Availability: In stock
SKU: 0003

QUICK OVERVIEW

Tenxherja Go Chef eshte nje multicooker i mahnitshem me 8 funksione ne nje pajisje te vetme. Prodhimi me i ri teknologjik ushqimor nga gjigandi britanik I cilesise JML.

9,900 L

2 in stock

Kapaciteti: 5L

Me kete pasije ju  mund te gatuani :

  • salca
  • perime te ziera
  • makarona
  • patate te mbushura
  • mish te grire pikant

Percaktoni temperaturen, zieni me avull,piqni,pergatisni embelsira,gatim te avasht,perime te pjekura, avulloni,skuqni dhe zieni me uje.Tashme ju mund te gatuani pule te pjekur te shijshme per te gjithe familjen tuaj.Me shpejte por edhe me gjysmen e kostos.

Go Chef ju lejon te gatuani edhe me produktet e ngrira.Per me teper,fale edhe teknologjise anti-ngjitje ju mund te skuqni pa vaj,perfekte per mengjese te shijshme pa marre kalorite ekstra.

Dhurate do merrni nje shporte rrjete qe mund ta ktheni pajisjen ne nje friteze.Me te mund te beni petulla, patate,karkaleca apo fruta deti dhe manualin gjithashtu.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere Go Chef nga Anglia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032