-30%

10,000 ALL 6,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: Gj – 284

Krahaso

Dy tigane ne nje te vetem.

Me material qe nuk ngjit dhe rezistent granit dhe pjekje diamanti ne temperaturen 420 grade.

Silikoni ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.

Nuk tymosin ose djegin.

Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.

Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

Per perdorim individual dhe te familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi!

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tigane cift O.M.S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top