-30%

10,000 ALL 6,990 ALL

Në gjëndje

Kodi: Gj -285

Krahaso

Dy tigane ne nje te vetem.

Mund ti cmontoni dhe ti perdorni vecmas.

Nuk ngjisin ndryshe nga tiganet e tjere.

Material graniti dhe diamant i pjekur ne 420 grade celcius.

Ka anesore silikoni te ndjeshme,prekim nepermjet dorezave te cilat kane edhe magnetin qe bashkon dy pjeset.

Rezistent ndaj nxehjes,anti-bakterial.

Ushqimet tuaja do te marin formen dhe shijen e duhur.

Vendosen ne cdo siperfaqje gazi ose vater sobe.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tigane cift O.M.S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top