4,490 ALL

Në gjëndje

Kodi:K85-10

Krahaso

Marka First Austria

Model FA-5344

Fuqia: 2000 W

Pregatisni sanduic, haburger ne cdo kohe.

Perdoret per barbecue, ngrohje dhe pjekje

Pllake qe nuk ngjit.

Me kontroll automatik te temperatures.

Me tregues te temperatures.

Me termostat te rregullueshme

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Toster First Austria FA-5344”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top