Categories

Toster Severin 2969

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-76

3,490 L

Toster Severin 2969

Materiali prej çelik

Fuqia 600 W

Pastrohet lehte dhe nuk ngjit

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Toster Severin 2969”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

TELEFONO +35545620032