Categories

Ventilator GG-021 Mural

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: T-E

9,600 L

Per ju qe kerkoni freskine ne menyre natyrale sjellim keto lloj ventilatoresh.

Mjaft estetik dhe qe pershtaten me cdo lloj dekori shtepie.

Pastrohen lehtesisht.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 175W
  • Kapaciteti : 173m3/min
  • Diametri : 75cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ventilator GG-021 Mural”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54