L9,600Lekë

Në gjëndje

Kodi: T-E

Krahaso

Per ju qe kerkoni freskine ne menyre natyrale sjellim keto lloj ventilatoresh.

Mjaft estetik dhe qe pershtaten me cdo lloj dekori shtepie.

Pastrohen lehtesisht.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 175W
  • Kapaciteti : 173m3/min
  • Diametri : 75cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ventilator GG-021 Mural”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?