L31,200Lekë

Në gjëndje

Krahaso

110/220V

Fuqi : 230W

Distanca efektive  e sprucimit :8-12m

Freskuesja e ben ujin mikro te vogel nga forca centrifugimit me diskun rrotullues dhe sprucimin.

Mund te perdoret ne supermarkete,muze,spitale,bare dhe kafene,ne sfilata mode .

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “VENTILATOR ME UJE PER LOKALE . MF-I-001 . NEW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?