L27,600Lekë

Në gjëndje

Krahaso

220 V

Fuqi: 230 W

Modeli: MF-I-002

Frekuenca: 50/60Hz

Distanca sprucimit: 8-10m

Freskuesja me centrifugim mund te shnderroje ujin ne pika super te vogla nga forca  e centrifugimit.

Konsumon pak energji dhe freskon ne mase ambjentin tuaj.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “VENTILATOR ME UJE PER LOKALE . MF-I-002 .41L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Dergo Mesazhin

Na vjen keq, ne nuk jemi në linjë në këtë moment. Lini një mesazh.

Emri juaj
* Email
* Pershkruaj pyetjen
Regjistrohu tani

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
Ne jemi online!
Feedback

Na ndihmoni t'ju sherbejme me mire! Jeni te lutur te lini opinionin tuaj.

Si e vlerësoni përkrahjen tonë?