Categories

VENTILATOR ME UJE PER LOKALE . MF-I-002 .41L

Availability: In stock

27,600 L

220 V

Fuqi: 230 W

Modeli: MF-I-002

Frekuenca: 50/60Hz

Distanca sprucimit: 8-10m

Freskuesja me centrifugim mund te shnderroje ujin ne pika super te vogla nga forca  e centrifugimit.

Konsumon pak energji dhe freskon ne mase ambjentin tuaj.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VENTILATOR ME UJE PER LOKALE . MF-I-002 .41L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54