Categories

Zieres vezesh Severin 3056

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi:K72-83

2,990 L

Zieres vezesh Severin, ben zierjen e vezeve ne nje kohe te percaktuar dhe fiket automatikisht.

Alarm ne fund te procesit

Përmbajtja: 1 – 6 vezë

Fuqia: 400 W

Produkt Përmasat 18.2 x 18.2 x 17.5 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Zieres vezesh Severin 3056”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

TELEFONO +35545620032