KATEGORITE

Helikopter Metalik 3.5ch

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-2

3,690 L

Përshkrimi

Me ane te telekomandimit ju mund te drejtoni helikopterin ne 6 drejtime te ndryshme.

Bateri Litium polimeri e cila garanton jetegjatesi me te gjate te fluturimit.

Koha e karikimit: 20-30 minuta.

Koha e fluturimit: 6-8minuta.

Material plastik dhe metalik rezistent ndaj goditjeve.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Helikopter Metalik 3.5ch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE