Categories

Helikopter Metalik 3.5ch

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-2

3,690 L

Me ane te telekomandimit ju mund te drejtoni helikopterin ne 6 drejtime te ndryshme.

Bateri Litium polimeri e cila garanton jetegjatesi me te gjate te fluturimit.

Koha e karikimit: 20-30 minuta.

Koha e fluturimit: 6-8minuta.

Material plastik dhe metalik rezistent ndaj goditjeve.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Helikopter Metalik 3.5ch”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54