KATEGORITE

Karrige ushqimi Smarty Pop

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K62-58

5,990 L

Description

Ska rendesi mosha, tani me karrigen smarty pop femija juaj do jete i ulur ne tryeze me ju, me nje siguri te larte dhe komoditet.

  1. E pershtatshem per femije nga 6-36 muaj.
  2. Lartesi e rregullueshme ne 4-nivele.
  3. Patrohet lehte me nje sfungjer.
  4. Pelhurae e levizshme dhe lahet ne 30 grade.
  5. Mbyllje ultrakompakte — Po jo vetem, ju mund ta merni me vete kudo qe te shkoni fale lehtesi te palosje se karriges.
  • Hapur:  37 –  42 – 50 cm
  • Mbyllur:  37 –  42 –  13 cm

Ajo vendoset siper nje karrige te zakonshme, kujdes te mos harroni te vendosni rripat e sigurimit qe ka karrigja Smarty pop duke e lidhur me karrigen e zakonshem, qe femija juaj te mos rrezohet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrige ushqimi Smarty Pop”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.