Categories

Karrige ushqimi per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-9

8,590 L

Ska rendesi mosha tani femija juaj ka karrigen dhe tavoline per ushqime te personalizuar.

Me nje siguri te larte dhe komoditet gjate ngrenjes se ushqimit.

Mosha per femijet qe mund ta perdorin eshte 1-5 vjece.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrige ushqimi per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54