Categories

Karrige ushqimi per femije

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-9

8,590 L

Ska rendesi mosha tani femija juaj ka karrigen dhe tavoline per ushqime te personalizuar.

Me nje siguri te larte dhe komoditet gjate ngrenjes se ushqimit.

Mosha per femijet qe mund ta perdorin eshte 1-5 vjece.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karrige ushqimi per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

TELEFONO +35545620032