Categories

Koshe per te lozur

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-11

8,590 L

Koshe per te lozur….. femija juaj sapo ka filluar kemba-dore dhe po ecen? Cdo gje qe shikon e do? Por jo gjithemone keni kohe te qendroni me te per shkak te angazhimev?

Ateher ju ofrojme koshin per te lozur:

  • Ka nje dysheme te bute dhe ‘mure rrjete’ qe femija te shikoje ambjentin per rrethe, por te mos arrije asgje.
  • Eshte i paisur me rrota dhe mund ta zhvendosni ne cdo cep te shtepise.
  • Mund te paloset dhe ze shume pak hapsir.
  • Permasat: 1.10cm me 1.50cm

E lemi femijen brenda ne koshe me lodrat e tije te preferuar dhe ju vazhdoni me punet qe keni.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Koshe per te lozur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TELEFONO TANI +355 69 95 93 54