Categories

Koshe per te lozur

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K68-11

8,590 L

Koshe per te lozur….. femija juaj sapo ka filluar kemba-dore dhe po ecen? Cdo gje qe shikon e do? Por jo gjithemone keni kohe te qendroni me te per shkak te angazhimev?

Ateher ju ofrojme koshin per te lozur:

  • Ka nje dysheme te bute dhe ‘mure rrjete’ qe femija te shikoje ambjentin per rrethe, por te mos arrije asgje.
  • Eshte i paisur me rrota dhe mund ta zhvendosni ne cdo cep te shtepise.
  • Mund te paloset dhe ze shume pak hapsir.
  • Permasat: 1.10cm me 1.50cm

E lemi femijen brenda ne koshe me lodrat e tije te preferuar dhe ju vazhdoni me punet qe keni.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Koshe per te lozur”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *