KATEGORITE

Loje palester per bebe (Baby Clementoni)

Availability: In stock

5,500 L

Description

Kjo loder eshte quajtur “Palester per bebe ” e cila ndihmon beben tuaj te zhvilloje shqisat e prekjes,shikimit,degjimit. Ne pjesen e lartme te saj femija mund te luaj me tre kukullat.

Njera prej tyre ka edhe pasqyre,tjetra eshte ne forme zogu,ndersa e fundit eshte ne forme fluture qe i rrotullohen krahet.

Me strukture plastike,nepermjet tre kukullave femija juaj do mund te fleje i qete .

Kur femija te mundohet te kap lodrat krahet do te zgjaten duke stimuluar muskujt e qafes dhe te shpines te fortesohen.I vogli juaj do jete shpejte i afte te bej lidhjen ndermjet syrit dhe duarve duke zhvilluar raportin shkak-pasoje.

Pajisja simpatike dhe kukullat do ndihmojne qe bebi juaj te krijoje buzeqeshje te shpeshta ne fytyre  duke stimuluar nje atmosfere te qete dhe stimuluese.

Per : bebe 3+

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Loje palester per bebe (Baby Clementoni)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.