Categories

Karroce dhe Triciklete

Availability: In stock

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-7

12,990 L

Per nje shetitje perfekte.

  • Cedilja mund te pozicionohet ne dy krahe, para dhe pas.
  • Mbarte amortizim qe rrotat e tricikeles te pershtatet ne cdo lloje siperfaqje. Ne menyre qe femija te jete i sigurte dhe te shijoje shetitjen.
  • Pedale anti-rreshqitje dhe 3 nivel te ndryshme qe ta ngase biciklete.
  •  Vendpushim per kembet nese femija nuk do qe ta ngasi si biciklete.
  •  Boshti plastik i cili kontrollohet nga te rriturit eshte me 3 nivele te ndryshme.

E pershtatshme per femijet nga 9 muajsh deri ne 9 vjec.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karroce dhe Triciklete”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *