KATEGORITE

Tricikel me amortizim per femijet

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K101-11

12,990 L

Përshkrimi

Tricikel me shume funksione dhe argetues per femijet.

  • Mbarte amortizim qe rrotat e tricikeles te pershtatet ne cdo lloje siperfaqje. Ne menyre qe femija te jete i sigurte dhe te shijoje shetitjen.
  • Mbrojtese dielli e levizshme e cila mund te hiqet kur nuk eshte e nevojshme.
  • Pedale anti-rreshqitje
  •  Vendpushim per kembet nese femija nuk do qe ta ngasi si biciklete.
  •  Boshti plastik i cili kontrollohet nga te rriturit te cilin gjithashtu mund ta hiqni kur hapesira mund te jete e pershtatshme per lojen e sigurt te femijes.

E pershtatshme per femijet nga 9 muajsh deri ne 3 vjec.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tricikel me amortizim per femijet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

CLOSE
CLOSE